“Book Descriptions: Mergina iš Lietuvos atskrenda į Niujorką, svajodama susipažinti su poetu ir filmininku Jonu Meku. Jau kitą dieną sutinka jį avangardinių filmų archyve, „Antologijoje“. Mona pradeda čia savanoriauti, žiūrėti daug „kitokio“ kino ir tiesiog švęsti gyvenimą. Tuo pat metu įsidarbina už kelių gatvių veikiančiame ukrainiečių restorane „Veselka“, kur prie staliukų vis prisėda įdomūs personažai. Jie pasakoja istorijas ir, kad ir kaip keista, visi arba gerai pažįsta Joną Meką, arba iš tolo juo žavisi. Išgirdusi apie dugnan nugrimzdusią, kadaise Jonui dovanotą salą, Mona sugalvoja ją iškelti ir apsodinti. Sodas netrunka suželti. Gyvas ne tik prisiminimais, bet ir kasdiene kūrybine energija.
Originaliame forma ir turiniu komikse pinasi fikcija ir dokumentika, atsiminimai ir pamąstymai apie Joną Meką, įtakas, įkvėpimus ir išsipildymus. Ir visa tai – su šypsena.
Komikse pasirodo: Audrius Stonys, Jimas Jarmuschas, Ramunė Rakauskaitė, Augis Varkalius, Arūnas Kulikauskas, Moira Tierney, Masha Godovannaya, Jeffrey Perkins, Vytautas Landsbergis, Vytautas V. Landsbergis, Birutė Mar, Daina Eičaitė, Marius Lucka, Denisas Kolomyckis ir kiti.
Jurga Vilė – rašytoja. Baigė prancūzų filologijos studijas Vilniaus universitete, kino ir audiovizualinių medijų studijas Paryžiuje. Dirbo kino aikštelėse, vertėjavo, rašė kultūros leidiniams. 2017 m. pasirodė jos pirmoji knyga „Sibiro haiku“ (iliustruotoja Lina Itagaki), pelniusi daug garbingų įvertinimų ir tarptautinį pripažinimą. Vėliau parašė knygas „Švelnumo fabrikėlis“, „Chameleono sapnai“, „Pulpas ir jo žalia koja“, „Šuo, kuris išeina naktį“, „Kašalotų radijas“, kinematografinę pjesę „Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius“; audio formatu pasirodė „Juoda ranka“.
„Meko sodas“ – pirmasis Jurgos komiksas, įkvėptas prisiminimų iš autorės gyvenimo Niujorke 2000–2001 m. ir šių dienų pokalbių su knygos herojais.
Miglė Anušauskaitė – komiksų autorė, vertėja, judaikos tyrėja. Sukūrė komiksų knygų apie Lietuvos istorines asmenybes, žydų kultūrą ir istoriją, feminizmą: „10 litų“ (bendraautorė Gerda Jord), „Dr. Kvadratas“, „Kas išsigando Šliūpo?“, „Panelė su lape“, „Štetlas“, „Vilniaus Gaonas“, „Žiūrėti ir būti žiūrimai“ (teksto autorė Natalija Arlauskaitė). Verčia iš anglų ir jidiš kalbų, iliustruoja, rašo, skaito detektyvus ir valgo bulves.” DRIVE